O firmie:

Sklep Vichy - obsługiwany przez Aptekę e-farm.pl
95-070 Aleksandrów Łódzki
Rąbień, ul. Pańska 14
tel. (42) 611 09 80

  • E-mail:
  • Hasło:

VICHY CAPITAL SOLEIL Mleczko dla dzieci SPF 50 (300ml)

VICHY CAPITAL SOLEIL Mleczko dla dzieci SPF 50 (300ml) -
Nasza cena: 44.99 zł
Ilość

Ten produkt należy do kategorii:
 

Dla młodzieży


 

Seria słoneczna


Typ skóry

Zmysłowa konsystencja dostosowana do różnych rodzajów skóry. Również do skóry wrażliwej. Produkt hipoalergiczny. Bez parabenu.

 


Działanie

Najlepsza ochrona słoneczna na poziomie komórek macierzystych do każdego typu skóry. Formuły wysoko kryjące do twarzy i ciała, pozostawiają skórę suchą i matową. Odporne na działanie wody. Testowane pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną na skórze wrażliwej. Wzmacnia ochronę skóry i zapewnia skuteczne działanie ochronne przed długimi promieniowaniami UVA.

 


Rezultat

Po zastosowaniu kremu skóra zostaje sucha i matowa. Wzmocniony system filtrów, zapewnia zdumiewająco wysoki poziom ochrony skóry przed promieniowaniem słonecznym UVB, UVA krótkie i UVA długie. Formuła wzbogacona Wodą Termalną z Vichy o działaniu kojącym, regenerującym, wzmacniającym i antyoksydacyjnym skutecznie nawilża skórę wrażliwą. Zapobiega tworzeniu się wolnych rodników Przeciwdziała starzeniu się skóry.

 


Konsystencja

Krem posiada sensoryczna konsystencje. Nie klei się i nie pozostawia na skórze tłustej warstwy. Łatwo się rozprowadza.

 


Karta bezpieczeństwa

Fotostabilny. Nie zawiera parabenów. Nie powoduje powstawania zaskórników. Hipoalergiczny. Testowany na skórze wrażliwej pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną. Zawiera Wodę Termalną z Vichy. Odporny na wodę i pot.

 


Zastosowanie

Marka Vichy proponuje rodzicom sposób aplikacji produktów pozwalający zapewnić optymalną ochronę. Metoda oparta na zabawie prezentuje dokładny sposób wykonywania skutecznych gestów, w których dzieci również uczestniczą. Aplikacja staje się zatem przyjemną chwilą wspólnej

zabawy i bliskości, dzięki której dziecko stopniowo uczy się samodzielności.

 


Skład

Składniki aktywne

Inspiracją do stworzenia formuły były cenione w Brazylii konsystencje, które przeciwdziałają

błyszczeniu sią skóry, zapewniają efekt suchej skóry. Konsystencje są płynne, lekkie i posiadają wysokie stężenie pudrów. Sprawiają wrażenie miękkiej i matowej skóry jak po zastosowaniu bibułki.