O firmie:

Sklep Vichy - obsługiwany przez Aptekę e-farm.pl
95-070 Aleksandrów Łódzki
Rąbień, ul. Pańska 14
tel. (42) 611 09 80

  • E-mail:
  • Hasło:

VICHY NORMADERM TEINT PODKŁAD do skóry z niedoskonałościami nr 25 - Nude (30ml)

VICHY NORMADERM TEINT PODKŁAD do skóry z niedoskonałościami nr 25 - Nude (30ml) -  normatient
loreal
Nasza cena: 58.99 zł
Ilość

 

 

Innowacja NormaDerm Teint - formuła sebum-proof wzbogacona o składnik aktywny o działaniu oczyszczającym.

Nie tworzy złogów. Formuła drobnych, oddzielonych od siebie pigmentów powoduje, że NORMADERM TEINT łatwa się nakłada, nie tworząc zgrubień. Podkład rozprowadza się jednolicie, pokrywając skórę gładką, wyjątkowo miękką i matowa warstwą, która nie zatyka porów.

Długotrwaty efekt. Po nałożeniu, olejki lotne wchodzące w skład podkładu, wyparowują. Konsystencja NORMADERM TEINT staje się lżejsza i nie ulega rozwarstwieniu w kontakcie z namiarem sebum. Podkład nie przemieszcza się, pozostaje jednolity przez cały dzień. Zachowuje swój świeży kolor i matowy wygład. Wzbogacony o Zincadone A, składnik aktywny o działaniu oczyszczającym, aby widocznie redukować niedoskonałości skóry.

Niedoskonałości są natychmiast zatuszowane, na skórze nie tworzą się grudki. Przez cały dzień, skóra w widoczny sposób pozostaje jednolita, matowa oraz doskonale świeża: i naturalna. Przy każdym stosowaniu, powierzchnia skóry jest wygładzona, wygląda zdrowiej i czyściej.

 

Nowość!

NormaDerm Teint podkład do skóry z niedoskonałościami. Oczyszcza i redukuje niedoskonałości. Działanie zapobiegające zbijaniu się podkładu w grudki, aby pokryć skórę ultradelikatną, jednolitą warstwą. Wyjatkowa trwałość aby uniemożliwić podkładowi przemieszczanie się na skutek kontaktu z sebum. Dla skóry z niedoskonałościami.